Regeneracja, modernizacja, czyszczenie

W trakcie użytkowania mikroskop ulega zabrudzeniu, przez co uzyskanie prawidłowego obrazu obserwowanego preparatu jest znacznie utrudnione. Obraz jest niewyraźny, rozmyty a oczy obserwującego ulegają zmęczeniu, co znacząco wpływa na komfort pracy, szczególnie jeśli kilka godzin wpatrujemy się w okular mikroskopu.

Dlatego mikroskop należy regularnie czyścić. Dla osób, które nie mają czasu, cierpliwości lub nie potrafią tego zrobić, oferujemy serwis i konserwację mikroskopów.

Serwis mikroskopów

Obsługujemy mikroskopy:

  • biologiczne
  • stereoskopowe
  • metalograficzne

Zapraszamy do współpracy laboratoria, gabinety weterynaryjne, szkoły, warsztaty, osoby prywatne i wszystkie inne jednostki, które w swojej działalności wykorzystują mikroskopy.

Cennik i termin wykonania usługi

Standardowa usługa czyszczenia mikroskopu (czyszczenie nieuszkodzonej optyki) wynosi 200zl netto. Termin wykonania usługi zależny jest od zakresu niezbędnych prac, wymaganych do wykonania naprawy mikroskopów.

W przypadkach wymagających szczególnej uwagi i nakładu pracy cena do uzgodnienia. Oferujemy części zamienne do mikroskopów. Wykonujemy także modernizację mikroskopów. Prosimy o kontakt: email mikroskop@uniwersal.eu

Serwis mikroskopów

Regularne czyszczenie mikroskopów

Regularne czyszczenie mikroskopów i utrzymywanie ich we właściwym stanie pozwala na przedłużenie żywotności tego sprzętu, poprawia jakość pracy mikroskopu, wpływa na uzyskiwanie poprawnych wyników. Przegląd techniczny mikroskopu jest więc niezbędnym elementem procesu użytkowania tego sprzętu.

Jeśli użytkowany przez Ciebie mikroskop nie spełnia już Twoich oczekiwań, elementy mechaniczne mikroskopu zużyły się w sposób wpływający na jego działanie, pomoże modernizacja mikroskopu, dzięki czemu znowu będziesz się cieszyć nienagannym działaniem swojego mikroskopu.