Regulamin

Ostatnia modyfikacja z dniem 27 sierpnia 2020

1) Zakupów dokonywać można osobiście w naszym sklepie firmowym przy ul. Poniatowskiego 9 w Żywcu, spośród dostępnych egzemplarzy. Sprzęt można również zamawiać.

2) Zasady zamówienia
Honorowane są następujące formy zamawiania:
– osobiście w siedzibie naszej firmy
– telefonicznie
– poprzez formularz w sklepie internetowym

Jeżeli towar odbierany będzie osobiście zamówienie powinno zawierać informacje o zamówionym towarze, imię i nazwisko zamawiającego, telefon kontaktowy oraz informacje czy konieczne jest wystawienie faktury VAT. Jeżeli towar odbierany będzie wysyłkowo, powyższe dane należy uzupełnić o adres wysyłki.

3) Termin realizacji.
Termin realizacji uzależniony jest od dostępności towaru na magazynie. Jeżeli towar znajduje się na stanie, wysyłka dokonywana jest w przeciągu 2 dni roboczych od dnia zamówienia. W przypadku braku towaru na magazynie klient jest informowany o czasie realizacji zamówienia.

4) Formy płatności.
Należność za towar może zostać uregulowana przy odbiorze przesyłki lub w formie przedpłaty na konto. W przypadku przedpłaty realizacja zamówienia następuje w momencie wpłynięcia należności. W przypadku publicznych instytucji oświatowych dopuszczalna jest dostawa sprzętu z opóźnionym terminem płatności.

5) Dostawa sprzętu.
Sprzęt wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy DPD pod wskazany przez zamawiającego adres.

6) Odbiór własny.
Zamówiony sprzęt odebrać można osobiście w siedzibie naszej firmy. Pozwala to uniknąć kosztów związanych z przesyłką i ewentualnych kosztów pobrania. Inną korzyścią jest możliwość bezpłatnego instruktażu w zakresie: montaż, obsługa, oraz techniki obserwacji.

7) Gwarancja.
Wszystkie towary odjęte są 2 letnią gwarancją na części mechaniczne i 5 letnią na części optyczne. Nasza firma zobowiązuje się dokonać naprawy w terminie 30 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. Wszelkie uszkodzenia wynikłe z winy użytkownika na skutek niewłaściwego obchodzenia się ze sprzętem, oraz samodzielnych ingerencji w układy mechaniczne lub optyczne mogą stać się przyczyną utraty gwarancji. Klient dostarcza sprzęt do serwisu na własny koszt. Wymiana towaru na nowy egzemplarz może nastąpić kiedy sprzęt w okresie gwarancyjnym uległ pięciokrotnemu uszkodzeniu, a uszkodzenie było spowodowane wadami sprzętu i nie powstało w wyniku niewłaściwej obsługi. Elementy uszkodzone, po wymianie stają się własnością serwisu. Aby reklamacja została uwzględniona klient powinien okazać ważną kartę gwarancyjną lub dowód zakupu.

SHOPPING CART

close