Luneta widokowa na monety 50×100 na 2 PLN lub 5 PLN

Panoramiczna luneta widokowa to propozycja dla wszystkich właścicieli i gospodarzy miejsc licznie odwiedzanych przez turystów. Luneta ustawiona w takim miejscu pozwoli odwiedzającym cieszyć się pięknymi widokami, a dla właściciela może stać się źródłem znacznego dochodu.

Kliknij w obrazek, jeśli chcesz zobaczyć całą galerię

Luneta posiada wbudowany elektroniczny układ czasowy, który po wrzuceniu monety o odpowiednim nominale, otwiera przesłonę i przez określony czas umożliwia prowadzenie obserwacji. Po upływie ustalonego czasu zamyka się automatycznie. Dopiero następna moneta inicjuje kolejne otwarcie przesłony.

Luneta składa się z dwóch elementów: podstawy, mocowanej na stałe do podłoża, oraz obrotowego zdejmowanego korpusu. Korpus stanowi solidny aluminiowy odlew, który chroni lunetę wraz z układami elektronicznymi przed wpływem czynników atmosferycznych ale także przed uszkodzeniem czy włamaniem.

Cena 11499 PLN brutto
Podstawa ze stali nierdzewnej 900 PLN brutto
Podnóżek dla dzieci 600 PLN brutto

Parametry:
– obiektyw: 100mm
– powiększenia: 50x
– waga: 30kg
– waga z opakowaniem: 40kg
– wysokość: 160cm
– obrót poziomy: 360°
– wychył pionowy: 60°
– ładowarka akumulatora
– nominały na 2 PLN lub 5 PLN
– możliwość przystosowania do zagranicznych monet
– zasilanie: 6V (z wewnętrznego akumulatora)
– czas obserwacji: 0 – 5 minut (regulowany przez właściciela)
– kolor: srebrny szary młotkowy

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Mogę polecić. Na początku jest wydatek, ale to się zwraca. Trzeba tylko mieć miejsce, gdzie przychodzi dużo turyst ów. Bo wiadomo, im więcej ludzi, tym więcej osób skorzysta z lunety. Ale ja nie narzekam. Luneta juz zarabia na siebie!

Możliwość komentowania została wyłączona.