Skip Navigation
 
     
 

mikroskopy Bresser

Mikroskop ręczny Digital 36x-200x
Cena:279.00PLN

 
Mikroskop ręczny Digital 1.3 MP to kompaktowe, proste w użyciu urządzenie, które może być przydatne zarówno w życiu codziennym, jak też w pracy czy do zabawy. Podłączając go do portu USB komputera możemy obserwować powiększone obrazy interesujących nas obiektów. Można je utrwalać w postaci plików graficznych lub filmików.

Mikroskop Digital to nieoceniona pomoc dydaktyczna dla uczniów i studentów. Może być przydatny przy obserwacji insektów i małych owadów. Doskonale sprawadz się również w przemyśle, do kontroli elektroniki oraz oglądania drobnych detali, w serwisie, kontroli jakości, badaniu biżuterii czy w kryminalistyce. Może znależć zastosowanie w rolnictwie i hodowli, umożliwii na szybkie zidentyfikowanie szkodników i pasożytów oraz podjęcie właściwego leczenia.

Powiększenie w zakresie 36x-200x w połączeniu z matrycą 1,3 MP pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz o rozdzielczość 1280x1024 pixeli. Dla poprawy komfortu pracy mikroskop wyposażony jest w oświetlacz w zbudowany z 8 dioid LED.

Parametry

- powiększenie: 36x - 200x
- oświetlenie: 8 diod LED
- wymiary: 95x35mm
- ciężar: 120g
- kompatybilność z Windows XP i Vista